esrim

esrim

דירוג: 100% יופי!
חבר משנת Mar 24, 2012 צור קשר

הגיגים של esrim


סרטון בן דקה מטקסט שאתם כותבים ומעבירים אלי (עד- 120 מילים),צבעוני,סוחף,מקצועי,בסגנון של הדמו שמוצג כאן למעלה. כולל מוסיקת רקע לא כולל כתיבת טקסט שיווקי לסרטון (תסריט) וקריינות מקצועית,אותן ניתן להמין ממני בנפרד. אנא,צרו קשר לפני שמזמינים.

עוד ביוטיוב


הסרטון יכול להיות כמו בדוגמה,כמובן עם הפרטים של העסק שלך,או מבוסס על תסריט מקורי עם אנימציה דומה. המחיר מתייחס לעד חמישים מילות טקסט תוספות אפשריות: כתיבת טקסט/תסריט עבורך קריינות מקצועית צרו קשר לפני ביצוע הזמנה לפרטים נוספים!

עוד ביוטיוב


עכשיו גם העסק שלך יכול להופיע בחדשות! וזה נראה טוב ומרשים! בעבור 150ש' אכין לכם סרטון בו יקריא קריין החדשות את הטקסט שתשלחו לי עד 30 מילים. כולל קריינות,מוסיקת רקע והצגת הלוגו שלכם. יותר מ-30 מילים? בעבור הזמנה נוספת.

עוד ביוטיוב


סרטי אנימציה גורמים למסר שלכם להיות קליט מעניין מושך תשומת לב ובסופו של דבר ממיר. ההצעה היא לתסריט של עד 20 מילים (לכל 20 מילים הזמנה נוספת) עליך לספק לי את התסריט המחיר כולל פסקול מוסיקלי ניתן להזמין קריינות מקצועית גברית/נשית (בתשלום נפרד)

עוד ביוטיוב


הסרטון יציג את העסק האתר או המוצר שלכם בכיתוב ותמונה על גבי שלט חוצות עירוני, ממש כמו בסרטון לדוגמא הזמנה כוללת : ִָָ-עד 20 מילים -איורים ממאגר שלי (עם זכויות שימוש) -מוסיקת רקע את התוכן (הטקסט לתסריט אתם צריכים לספק! אם אין לכם,או צריכים עזרה בכתיבת הטקסט אוכל לעזור,פנו אלי בבקשה. תוספות אפשריות -הוספת טקסט- -קריינות--כתיבת תסריט- הוספת סרטון וידאו שלכם שיוקרן על גבי השלט חוצות-צרו איתי קשר לפרטים ניתן לבחור ממבחר שלטי חוצות

עוד ביוטיוב


אני איצור לעסק/אתר /מוצר שלך סרטון פרומו עם אנימציה מרעננת! ממש כמו בסרטון שמוצג כאן. 30 שניות (ניתן להזמין סרטון ארוך יותר) כולל פסקול מוסיקלי. מחיר היכרות מצחיק!

עוד ביוטיוב


25 שקלים לסרטון! מאפשר לך להשתמש בסרטון אינטרו שונה לצרכים שונים אותו הלוגו וגוון רקע משמשים לכל הסרטונים כולל סאונד ייחודי לכל סרטון ניתן להזמין עיצוב לוגו ו/או סלוגן בנפרד.

עוד ביוטיוב


עיצוב גרפי במחיר מצחיק, תן/י לי את הכיוון,גווןו טקסט תמונה אווירה שתרצה/י ואני אמשיך הלאה..

דרך מקורית ויעילה לפרסם את העסק, המוצר או השירות שלכם אנימציית וויטבורד מושכת תשומת לב הלקוח ומעבירה את המסר שלכם בבהירות ועם חן. והכל במחיר מצחיק במיוחד לאתר כאן. עד 30 מילים-טקסט שאתם כותבים. תמונות ומוסיקת רקע -עלי ניתן להוסיף את הלוגו שלך צריכים שאכתוב לכם את התסריט?תזמינו עבודה זו פעמיים ואני אעשה לכם את כל העבודה.

עוד ביוטיוב


שלב קריטי לפני הקמת אתר הוא איתור מילות המפתח שעל בסיסם ייבנה האתר ,איתור מוצלח של מילות מפתח יוביל לקידום מוצלח של האתר העתידי במנועי החיפוש,בעזרת תוכנות חיפוש מתקדמות (market samurai,micro nichr finder ועוד) אני אאתר מילות מפתח לנישה ולאתר שתרצה/י לבנות.

גיוון במקורות הקישורים(backlinks( לאתר הינו אחד הקריטריונים החשובים בעיני מנועי החיפוש בבואם לדרג אתרים. אני אתן לך גישה לחמש מקורות ליצירת קישורים בחינם ואונליןן וכבונוס אני אפנה אותך לאתר שיכין לך דו"ח מפורט על המוכנות של האתר שלך לשיווק במנועי החיפוש לפי פרמטרים איכותיים(מעולה ובחינם!)

התחרות בשוק המסעדות והמזון המהיר היא גדולה ומחייבת את בעלי הסעדות להשתמש בכלים העכשויים ביותר לפרסוםתיותר ויותר יש ועוד יהיה לשימוש בשיווק באינטרנט ובמכשירים הסלולריים תפקיד מרכזי במערכה. הקורס שאני אשלח לך יאפשר גם למשווק מתחיל ללמוד טכניקות ואסטרטגיות יעילות ופשוטות ליישום ושיכולות להיות פתח לקריירה חדשה ומבוקשת. הקורס כתוב באנגלית,כך שנדרשת יכלות קריאה סבירה באנגלית התוכן נכתב כך שהוא נכון ליישום בכל מקום בעולם

בקורס הזה,שנכתב באנגלית אבל ניתן ליישום בעברית בדיוק במידה שווה,נלמד על שיטה פשוטה ועוצמתית לכוון תנועה ממוקדת לאתר שלך או כל אתר שאתה מקדם בעזרת התמונות שמוצגות באותו אתר שתבחר לקדם